Aktualności - Kultura i oświata

05-07-2016

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Zdjęcie Artykułu

24 czerwca zakończył się rok szkolny 2015/2016. Najlepsi uczniowie ze szkół, dla których organem prowadzącym jest powiat rycki, odebrali z rąk członków Rady i Zarządu Powiatu dyplomy i nagrody książkowe od Starosty Ryckiego.

 

       I.          I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Rykach

  1. Sadura Katarzyna – klasa Ia, średnia 5,00
  2. Gruza Marzena – klasa Ib, średnia 5,06
  3. Osial Olga – klasa Ic, średnia 5,31
  4. Lipska Anna – klasa Ic, średnia 5,19
  5. Kępka Agata – klasa Id, średnia 5,06
  6. Pietrzyk Izabela – klasa Id, średnia 5,06
  7. Błaszczuk Karolina – klasa IIa, średnia 5,00
  8. Lemieszek Patrycja – klasa IIa, średnia 5,00
  9. Szewczak Krystian – klasa IIb, średnia 5,44
  10. Olek Ewa – klasa IIc, średnia 5,22
  11. Ślósarz Tymoteusz – klasa IIc, średnia 5,22
  12. Opieka Wioleta – klasa IIc, średnia 5,00
  13. Pudło Małgorzata – klasa IId, średnia 5,00

 

     II.          Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach

  1. Kuźma Marcin – klasa III Technikum Informatyczne, średnia 5,07
  2. Rus Patryk – klasa III Technikum Informatyczne, średnia 5,00

 

    III.          Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach

  1. Prządka Piotr – klasa II w II LO, średnia 5,00
  2.  Gajaszek Alicja – klas II Technikum Ekonomiczne, średnia 5,27
  3. Jaszczyk Agata – klasa II Technikum Ekonomiczne, średnia 5,00
  4. Głowienka Agata – klasa II Technikum Ekonomiczne, średnia 5,13
  5. Olek Magda – klasa II Technikum Ekonomiczne, średnia 5,00
  6. Szymanek Michalina – klasa II Technikum Ekonomiczne, średnia 5,27
  7. Wardal Wiktor – klasa I w II LO, średnia 5,07
  8. Gągała Monika – klasa I Technikum Ekonomiczne, średnia 5,31

 

   IV.          Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Franciszka Kleeberga w Dęblinie

  1. Vizgalin Serhii – klasa I Technikum Mechaniczne, średnia 5,00
  2. Sędowski Patryk – klasa I Technikum Mechaniczne, średnia 5,16
  3. Borkowski Maciej – klasa III Technikum Mechaniczne, średnia 5,00

 

     V.          Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie

  1. Kopera Jakub – klasa III Technikum Ekonomiczne, średnia 5,50
  2. Kucułyma Agnieszka – klasa III Technikum Ekonomiczne, średnia 5,08
  3. Reda Klaudia – klasa III Technikum Ekonomiczne, średnia 5,08
  4. Stelmach Marika – klasa III Technikum Hotelarskie, średnia 5,08
  5. Zięba Dominika – klasa II Technikum Ekonomiczne, średnia 5,07
  6. Jasek Klaudia – klasa III Technikum Gastronomiczne, średnia 5,06

 

   VI.          Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie

  1. Łukasik Dominika – klasa I LO, średnia 4,4

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Powrót