Tutaj jesteś Powiat Sport Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Igrzyska 2016/2017

Lp. Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

1–2 Indywidualne biegi przełajowe dz i ch

11.10.2016
 Adamów

-

-

3–4 Sztafetowe biegi przełajowe dz i ch                             

20.10.2016
Tomaszów Lub.

4.10.2016 

Ryki

30.09.2016 (9:00)

Stadion Miejski w Rykach M. Nastalski

5–6 Badminton dz i ch

17.11.2016
Zamość

8.11.2016

 Puławy

03.11.2016 (9:00)

Stężyca A. Drewnik

7–10 Tenis stołowy indywidualnie dz i ch (2. kat. wiekowe)      

22.11.2016
Kocudza

16.11.2016 

Ryki

09.11.2016 (9:00)

Gózd W. Łukasiak

11–14 Pływanie – sztafety i indywidualnie dz i ch

8.12.2016
 Lublin

2.12.2016

 Puławy

24.11.2016

15 Szachy drużynowe

6.12.2016
Zamość

-

 

16–19 Tenis stołowy drużynowy dz i chł (2 kat. wiekowe)           

22.02.2017
Kocudza

17.02.2017 

Łucka

14.02.2017 (9:00)

Gózd W. Łukasiak

20–21 Mini siatkówka „3” i „4” dz

23.03. 2017
Świdnik

13.03.2017 

OpoleLub.

07.03.2017 (9:00)

Stężyca A. Drewnik

22–23 Mini siatkówka „3” i „4” chł

24.03.2017
Świdnik

14.03.2017

 OpoleLub.

06.03.2017 (9:00)

Ryki ZSO nr 2 K. Bednarczyk

24 Mini koszykówka dz

15.03.2017
Chełm

9.03.2017 

Ryki

01.03.2017 (9:00)

Ryki ZSO nr 2 S. Kozdrój

25 Mini koszykówka chł

16.03.2017
Chełm

8.03.2017

 Lubartów

03.03.2017 (9:00)

Ryki ZSO nr 2 S. Kozdrój

26 Mini piłka ręczna dz

5.04.2017
 Łuków

28.03.2017 

Puławy

21.03.2017 (9:00)

Kłoczew T. Łukasik

27 Mini piłka ręczna ch

6.04.2017
Zamość

29.03.2017 

Puławy

21.03.2017 (9:00)

Kłoczew T. Łukasik

28–29 Czwórbój dz i chł

23.05.2017
Zamość

17.05.2017 

Puławy

11.05.2017 (9:00)

Sobieszyn 

31 Mini piłka nożna dz                                                       

30.05.2017 Parczew/Milanów

19.05.2017 

Opole Lub.

09.05.2017 (9:00) 

Grabów Szlachecki G. Serafin

32 Mini piłka nożna ch

6.06.2017
Łęczna

31.05.2017 

Ryki

24.05.2017 (9:00)

Ryki ZSO nr 2 S. Kozdrój

33 Piłka nożna halowa 

 

 

12.01.2017

Stężyca A. Drewnik