Tutaj jesteś Aktualności Życzenia z okazji zakończenia roku...

Aktualności

24-04-2020

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Zdjęcie Artykułu

Drodzy Maturzyści i Absolwenci

Składamy Wam serdeczne gratulacje z okazji ukończenia szkoły. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni, a może nawet dumni ze stopni jakie widnieją na Waszych świadectwach.
 
Przed Wami ważne wydarzenie - Matura. To czas na sprawdzenie Waszej wiedzy i umiejętności przed rozpoczęciem dalszego kształcenia czy podjęciem pracy zawodowej.
 
Od kilku tygodni w naszym kraju obowiązuje stan epidemii, co spowodowało, że ten etap edukacji zamiast w szkolnych ławkach zmuszeni byliście dokończyć zasiadając przed monitorami komputerów we własnych domach.
 
W sytuacji pandemii, która niewątpliwie odciska piętno na całym społeczeństwie, przygotowanie i przystąpienie do egzaminów maturalnych jest niewątpliwie wyzwaniem zarówno dla Was jak i dla nauczycieli. Znacznie ograniczony kontakt pomiędzy uczniami, a kadrą pedagogiczną, lekcje on-line w warunkach domowych czy też problemy z dostępem do sprzętu komputerowego sprawiły, że Wasz rocznik musi zmierzyć się z sytuacją z jaką jeszcze nie mieliśmy do czynienia.
 
Ufamy jednak, że jesteście dobrze przygotowani do czekających Was egzaminów, do podjęcia dalszej nauki na studiach oraz do podejmowania odpowiedzialnych i mądrych decyzji o swojej przyszłości. Nauczyciele dołożyli wszelkich starań, by Wam w tym pomóc, a Wasze wyniki będą także Ich sukcesem.
 
Słowa wdzięczności kierujemy do Dyrektorów, Nauczycieli i Rodziców, którzy w tym wyjątkowym czasie „ogólnokrajowej kwarantanny” z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem inspirują młodych ludzi do dalszego zdobywania wiedzy oraz wspierają mądrymi radami i wskazówkami.
 
Drodzy Absolwenci, życzymy powodzenia na maturze, tak zwanego „połamania piór” i odwagi, która dodaje skrzydeł i poprowadzi Was w wymarzonym kierunku w dorosłym życiu.
 
Życzymy powodzenia
 

Wicestarosta Rycki

Przewodniczący Rady Powiatu

Starosta Rycki

 

Dariusz Cenkiel

Piotr Łysoń

Dariusz Szczygielski


 
 
Powrót