Tutaj jesteś Aktualności Organizacja pracy Starostwa...

Aktualności

30-04-2020

Organizacja pracy Starostwa Powiatowego w Rykach od 4 maja 2020 r.

Zdjęcie Artykułu

Informujemy, że od 4 maja Starostwo Powiatowe w Rykach pracuje w godzinach od 7.30 do 15.30. Tak jak dotychczas realizowane są wszystkie zadania publiczne, jednak nadal z zachowaniem rygorów sanitarnych. Oznacza to, że klienci muszą zasłaniać usta i nos, dezynfekować dłonie.

W hallu na parterze dopuszczamy jednoczesną obecność 10 osób. Wnioski pisemne należy składać w wystawionej skrzynce podawczej i kontaktować się z pracownikami z wykorzystaniem telefonu lub innych elektronicznych form komunikowania. Dokumenty o większych gabarytach (np.z tablicami rejestracyjnymi lub projektem budowlanym) prosimy zgłaszać do kancelarii tel.818657463, zostaną odebrane przez pracownika.
 
W przypadku Wydziału Komunikacji na bieżąco wydawane są dowody rejestracyjne. Rejestracja pojazdów odbywa się na podstawie złożonych wniosków, następnie pracownicy komunikują się z wnioskodawcą w sprawie odbioru dokumentów i tablic. Przypominamy telefony: rejestracja pojazdów 818657479; prawa jazdy 818657474.
 
Nieodpłatne porady prawne udzielane są po złożeniu w formie pisemnej lub elektronicznej wniosku ze wskazaniem formy kontaktu i oświadczenia uprawniającego do porady. W sprawach nieodpłatnych porad kontakt telefoniczny 795180292.
 
Jeszcze raz przypominamy, że nadal obowiązuje stan epidemii i stosujemy zabezpieczenia związane z wymaganym rygorem sanitarnym. Prosimy o stosowanie się do tych rygorów.
 
Zasady organizacji pracy związane ze stanem epidemii mogą wydłużać czas rozpatrzenia sprawy lub utrudniać kontakt. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.
Powrót