Tutaj jesteś Aktualności OFERTA EDUKACYJNA SZKÓŁ PROWADZONYCH...

Aktualności

22-06-2020

OFERTA EDUKACYJNA SZKÓŁ PROWADZONYCH PRZEZ POWIAT RYCKI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Zdjęcie Artykułu

Dla absolwentów szkół podstawowych przyszedł moment, w którym muszą podjąć decyzję o dalszym kierunku kształcenia. Zapraszamy uczniów oraz ich rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół średnich prowadzonych przez powiat rycki.

Szkoły ponadpodstawowe, dla których organem prowadzącym jest powiat rycki, oferują atrakcyjne formy kształcenia, gwarantują możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień zawodowych. Organizują staże i praktyki w renomowanych przedsiębiorstwach oraz ciekawe zagraniczne praktyki zawodowe w specjalistycznych firmach m.in. w Hiszpanii, Irlandii i Portugalii, w ramach realizacji przez szkoły projektów ERASMUS +.
 
Zainteresowanych absolwentów szkół podstawowych zapewniamy, że jako organ prowadzący przygotowaliśmy w naszych szkołach wystarczającą ilość miejsc dla wszystkich chętnych. Dotyczy to zarówno miejsc o profilu licealnym, jak również szkół technicznych i branżowych (zawodowych). Ciekawe kierunki, wysoki poziom kształcenia, dobre warunki dojazdu do szkół i możliwość zakwaterowania w internatach sprawiają, że oferta naszych szkół jest atrakcyjna i godna rozważenia!
 
Poniżej przedstawiamy ofertę edukacyjną szkół dla których organem prowadzącym jest powiat rycki. Szczegółowe informacje o naborach (terminy, dokumenty itp.) umieszczone zostały na stronach internetowych każdej ze szkół.
 

Oferta edukacyjna

Powrót