Tutaj jesteś Aktualności Życzenia z okazji rozpoczęcia roku...

Aktualności

31-08-2020

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Zdjęcie Artykułu

Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Rodzice i Uczniowie   

Przed nami kolejny rok szkolny, rok pełen wyzwań, z jakimi do tej pory nikt z nas nie miał do czynienia, a  którym wspólnie musimy stawić czoła. Mamy nadzieję, że będzie to czas nie tylko wytężonej nauki i pracy, ale także poszukiwań własnych dróg rozwoju, ciekawych doświadczeń, zdobywania nowych umiejętności oraz rozwijania zainteresowań.
Ufamy, że wszyscy Państwo w pełni wykorzystacie ten rok i uznacie, że będzie on lepszy od poprzednich.
Drodzy Uczniowie, mamy nadzieję, że po okresie wakacyjnego wypoczynku z zapałem i ciekawością przystąpicie do zdobywania wiedzy. Chcielibyśmy, żebyście jak najlepiej wykorzystali wszystkie szanse, jakie daje Wam szkoła. 
Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzymy by rozpoczynający się rok szkolny 2020/2021 był okresem nowych wyzwań, pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz obfitował w liczne osiągniecia dydaktyczne i wychowawcze. Niech podejmowany trud stanie się dla Państwa źródłem zadowolenia oraz radości i wdzięczności Uczniów.
Rodzicom życzymy  aby nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci. Niech szkoła będzie dla Państwa miejscem bezpiecznym, otwartym  i przyjaznym. Życzymy dobrej współpracy z nauczycielami i wychowawcami. 
Wszystkim życzymy zdrowia, pomyślności zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, a także udanego roku szkolnego 2020/21. 
 
Z wyrazami szacunku i uznania
 
Wicestarosta Rycki
Monika Kośmińska 
 
Przewodniczący Rady Powiatu   
Piotr Łysoń 
 
Starosta Rycki 
Dariusz Szczygielski 
Powrót