Tutaj jesteś Kultura i oświata STUDNIÓWKA 2020 w ZSZ nr 2 w Dęblinie

Aktualności - Kultura i oświata

15-01-2020

STUDNIÓWKA 2020 w ZSZ nr 2 w Dęblinie

Zdjęcie Artykułu

11 stycznia 2020 r. odbyła się studniówka uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie. W tym roku maturzyści na miejsce do zabawy wybrali Salę Bankietową „Wisełka”.

Przed oficjalnym rozpoczęciem balu każda z klas zatańczyła poloneza przygotowanego pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego (Hanny Warownej, Roberta Pataja, Dariusza Piwońskiego). W tym roku w studniówce wzięła udział klasa IV klasa Technikum Ekonomicznego z wychowawcą Aleksandrą Wiśniewską i IV klasa Technikum Hotelarskiego i Technikum Gastronomicznego z wychowawcą Bartłomiejem Barańskim.
 
O godzinie 19.00 nastąpiło uroczyste rozpoczęcie studniówki. Zgodnie z tradycją taniec inaugurujący ten najważniejszy dla młodych ludzi bal poprowadzili: dyrektor Mariola Sulima i Robert Pataj.
 
Następnie pani dyrektor dokonała oficjalnego otwarcia balu – przywitała wszystkich uczestników oraz podziękowała za trud włożony w przygotowanie imprezy rodzicom, wychowawcom i młodzieży. Przyszłym maturzystom życzyła także wielu sukcesów życiowych i powodzenia na maturze.
 
Swoją obecnością zebranych na tegorocznym balu studniówkowym zaszczycili: Wicestarosta Powiatu Ryckiego – Dariusz Cenkiel, Burmistrz Miasta Dęblina – Beata Siedlecka, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie – Joanna Pardo, a także Gabriela Wojdat – długoletnia dyrektor szkoły oraz grono pedagogiczne i pracownicy szkoły, rodzice i oczywiście bohaterowie tegorocznego balu – czyli czwartoklasiści.
 
O godzinie 22.00 uczniowie zaprezentowali program artystyczny, podczas której mogliśmy obejrzeć kabaret wykonany przez przedstawicieli klas maturalnych – Julię Michalak, Krystiana Filipka (kl. IV TH/TG) i Wojciecha Jakubika (kl. IV TE)
 
Po występach młodzież i goście wrócili do zabawy na parkiecie. Trwała ona do godziny 5.00. Niepocieszeni imprezowicze musieli rozejść się do domów, zabierając ze sobą bagaż wspomnień, które zostaną z nimi na wiele lat.
 
Cytując słowa znanej piosenki „Mięła studniówka z wielkim hukiem. Czas ucieka i matura coraz bliżej...” można jednocześnie stwierdzić, że wszystko co dobre, szybko się kończy. Tegoroczni maturzyści w wieczór balu studniówkowego rozpoczęli odliczanie 115 dni, które pozostały im do majowego egzaminu.

STUDNIÓWKA 2020 w ZSZ nr 2 w Dęblinie

Powrót