Tutaj jesteś Powiat Sport Igrzyska dzieci

Igrzyska dzieci

IGRZYSKA DZIECI
2019/2020
 
INFORMACJE DLA NAUCZYCIELI:
  1. Opiekun zespołu ma OBOWIĄZEK zgłosić drużynę w elektronicznym systemie SRS maksymalnie do jednego dnia poprzedzającego zawody do godziny 12:00.
    PRZYKŁAD: Zawody odbywają się w poniedziałek. Opiekun ma obowiązek zgłosić drużynę do piątku do godz. 12:00.
  2. Dyplomy oraz puchary na eliminacje powiatowe będą do odbioru przez Organizatorów zawodów na jeden dzień przed terminem imprezy w Starostwo Powiatowym w Rykach pok. 211 (II piętro). W przypadku trudności z odbiorem lub inną datą odbioru prosimy o kontakt telefoniczny 081 8657 471.

Lp.

Zadanie Wojewódzkie

Rejonowe Data

Rejonowe Miejsce

POWIAT

1-2

Drużynowe i indyw. biegi przełajowe
dz. i chł.

03.04.2020

Tomaszów

30.03.2020

Leszkowice

-

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe
dz. i chł.

25.10.2019

Tomaszów

18.10.2019

Leszkowice

-

5-6

Badminton
dz. i chł

15.11.2019

Zamość

7.11.2019

Puławy

SP STĘŻYCA

04.11.2019

7.

Szachy drużynowe

05.12.2019

Zamość

-

-

-

8-9.

Pływanie- sztafety i indywid.
dz. i ch.

04.12.2019

Lublin

29.11.2019

Puławy

PŁYWALNIA RYKI

22.11.2019

10-11.

Tenis stołowy drużynowy
dziew. i chł.

13.02.2020

Hrubieszów

7.02.2020

Łucka

SP GÓZD

28.01.2020

12.

Mini koszykówka dziewcząt

21.04.2020

Biała Podl.

2.04.2020

Ryki

SP NR 2 RYKI

30.03.2020

13.

Mini koszykówka chłopców

31.03.2020

Chełm

24.03.2020

Lubartów

SP NR 2 RYKI

16.03.2020

14.

Mini siatkówka „4” dziewcząt

18.03.2020

Świdnik

10.03.2020

Opole Lub.

SP NR 2 RYKI

05.03.2020

15.

Mini siatkówka „4”chłopców

19.03.2020

Świdnik

11.03.2020

Opole Lub.

SP NR 2 RYKI

06.03.2020

16.

Mini piłka ręczna dziewcząt

17.04.2020

Łuków

7.04.2020

Puławy

SP KŁOCZEW

01.04.2020

18.

Mini piłka ręczna chłopców

16.04.2020

Puławy

6.04.2020

Puławy

SP KŁOCZEW

01.04.2020

19.

Mini piłka nożna dziewcząt

19.05.2020

Chełm

11.05.2020

Opole Lub.

SP GRABÓW SZLACHECKI

06.05.2020

20.

Mini piłka nożna chłopców

10.06.2020

Świdnik

2.06.2020

Ryki

SP NR 3 DĘBLIN

27.05.2020

21-22.

Czwórbój la
dz. i chł.

20.05.2020

Lublin

12.05.2020

Puławy

SP NR 5 DĘBLIN

08.05.2020

23.

Trójbój la

03.06.2020

Biłgoraj

26.05.2020

Puławy

SP NR 5 DĘBLIN

21.05.2020

24.

Tenis stołowy indywidualny
dz. i chł.

29.10.2019

Dzwola

23.10.2019

Łucka

SP GÓZD

05.11.2019

25-26

Koszykówka dziew. 3x3

Koszykówka chłop. 3x3

05.06.2020

Biała Podlaska

28.05.2020

Ryki

SP NR 2 RYKI

15.05.2020

26.

Unihokej

11.12.2019

Hrubieszów

-

-

 

-