Tutaj jesteś Powiat Sport Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
2019/2020
 
INFORMACJE DLA NAUCZYCIELI:
  1. Opiekun zespołu ma OBOWIĄZEK zgłosić drużynę w elektronicznym systemie SRS maksymalnie do jednego dnia poprzedzającego zawody do godziny 12:00.
    PRZYKŁAD: Zawody odbywają się w poniedziałek. Opiekun ma obowiązek zgłosić drużynę do piątku do godz. 12:00.
  2. Dyplomy oraz puchary na eliminacje powiatowe będą do odbioru przez Organizatorów zawodów na jeden dzień przed terminem imprezy w Starostwo Powiatowym w Rykach pok. 211 (II piętro). W przypadku trudności z odbiorem lub inną datą odbioru prosimy o kontakt telefoniczny 081 8657 47.
 

Lp.

Zadanie Wojewódzkie

Rejonowe Data

Rejonowe Miejsce

POWIAT

1-2

Drużynowe i indywidualne biegi przełajowe
Dz. i Chł.

03.04.2020

Tomaszów

30.03.2020

Leszkowice

-

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe
dz. i chł.

25.10.2019

Tomaszów

18.10.2019

Leszkowice

-

5-6

Badminton
dz. i ch.

14.11.2019

Łopiennik

6.11.2019

Puławy

SP STĘŻYCA

04.11.2019

7.

Szachy drużynowe

13.12.2019

Tomaszów

-

-

-

8-9.

Pływanie – sztafety i indywid.
dz .i chłop.

04.12.2019

Lublin

29.11.2019

Puławy

PŁYWALNIA RYKI

22.11.2019

10-11.

Tenis stołowy drużynowy
dziewcząt i chłopców

18.02.2020

Szczebrzeszyn

10.02.2019

Niedźwiada

SP GÓZD

04.02.2020

12.

Piłka siatkowa
dziewcząt

07.04.2020

Biała Podl.

26.03.2020

Puławy

SP NR 1 RYKI

20.02.2020

13.

Piłka siatkowa
chłopców

12.03.2020

Świdnik

4.03.2020

Opole Lub.

SP NR 1 RYKI

21.02.2020

14.

Koszykówka
dziewcząt

18.03.2020

Lublin

10.03.2020

Lubartów

SP NR 2 RYKI

27.02.2020

15

Koszykówka
chłopców

02.04.2020

Biała Podl.

27.03.2020

Lubartów

SP NR 2 RYKI

19.03.2020

16.

Piłka ręczna
dziewcząt

24.04.2020

Łuków

16.04.2020

Puławy

SP KŁOCZEW

02.04.2020

17.

Piłka ręczna
chłopców

30.04.2020

Puławy

17.04.2020

Puławy

SP KŁOCZEW

03.04.2020

18.

Piłka nożna
dziewcząt

22.05.2020

Chełm

14.05.2020

Ryki

SP GRABÓW SZLACHECKI

07.05.2020

20

Piłka nożna
chłopców

09.06.2020

Świdnik

29.05.2020

Ryki

SP NR 1 RYKI

22.05.2020

21

Liga la
dziew. i chł.

27.05.2020

Lublin

19.05.2020

Puławy

SP NR 5 DĘBLIN

28.04.2020

22

Siatkówka plażowa
dziewcząt

03.06.2020

Lublin

28.05.2020

Opole Lub.

SP NR 2 RYKI

22.05.2020

23

Siatkówka plażowa
chłopców

03.06.2020

Lublin

28.05.2020

Opole Lub.

SP NR 2 RYKI

22.05.2020

24

Tenis stołowy indywidualny
dz. chł.

15.11.2020

Hrubieszów

Lublin ?

7.11.2019

Niedźwiada

SP GÓZD

18.10.2019

25-26

 

Koszykówka 3x3 dziew

Koszykówka 3x3 chłop.

26.05.2020

Biała Podlaska

18.05.2020

Ryki

SP NR 2 RYKI

27.04.2020

27.

Unihokej

12.12.2019

Hrubieszów

-

-

-