Aktualności - Sport

06-03-2017

Zakończenie sezonu 2016/2017 Amatorskiej Ligi Siatkówki

Zdjęcie Artykułu

W dniu 4 marca 2017 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach odbyły się mecze finałowe XVI edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki mężczyzn pod patronatem Stanisława Jagiełło Starosty Ryckiego oraz V edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki kobiet pod patronatem Grzegorza Kapusty - wicemarszałka Województwa Lubelskiego.

W turniejach wzięło udział 17 zespołów z terenu województwa lubelskiego i mazowieckiego. Po trzech miesiącach rozgrywek wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zajęli siatkarze Kangura Okrzeja, a wśród kobiet zwyciężyły zawodniczki Unii Krzywda. Nagrody dla najlepszych drużyn zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Rykach, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Spółdzielnię Mleczarską Ryki oraz Amatorską Ligę Siatkówki.