Aktualności placówek oświatowych

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności placówek oświatowych Drukuj Zapisz

Uczniowie pracują razem w klasie szkolnej, skupieni na zadaniu, w tle napis I Liceum Ogólnokształcące w Rykach.Zdjęcie przedstawia uczniów podczas zajęć w pracowni chemicznej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Rykach.

Baner promocyjny z napisem Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Rykach przedstawiający trzy osoby, prawdopodobnie nauczyciela i dwóch uczniów, w klasie z urządzeniami technicznymi.Zdjęcie przedstawia grupę uczniów w pracowni technicznej, którzy zajmują się różnego rodzaju aktywnościami praktycznymi; logo i napis Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie.

Zdjęcie przedstawia ucznia pracującego na tokarce w warsztacie szkolnym, z napisem Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie na graficzne tle w odcieniach żółtego i niebieskiego.Grupa uśmiechniętych dzieci z rękami w górze przed tablicą szkolną, na tle graficznego projektu z napisem Zespół Szkół w Sobieszynie.

Grafika promocyjna z napisem Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rykach, przedstawiająca uśmiechniętą dziecko siedzące z misiem i dorosłą osobę trzymającą literę.Baner z napisem Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dębnie obok grafiki przedstawiającej dorosłą osobę i dziecko siedzące przy stole i coś wspólnie oglądające na tablecie. Stylistyka to połączenie białego tła z żółto-niebieskimi elementami graficznymi.

Powrót