Tutaj jesteś Aktualności Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Aktualności

04-05-2020

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Zdjęcie Artykułu

Dzień Strażaka to święto szczególne. To dzień refleksji i podsumowań, ale przede wszystkim radości z osiągnięć i dokonań w pożarniczej służbie, zarówno zawodowej, jak i ochotniczej.

Strażacy zawsze brali aktywny udział w życiu naszego społeczeństwa, dając świadectwo patriotyzmu i umiłowania Ojczyzny, a także stanowili wzór obywatelskiej postawy, realizując ideę niesienia pomocy bliźnim. Walka z żywiołem oraz ochrona tego, co najcenniejsze – życia, zdrowia i mienia obywateli to Wasz cel nadrzędny. Spełnianie wymagań i oczekiwań społeczeństwa sprawia, że po raz kolejny zostaliście obdarzeni najwyższym zaufaniem i uznaniem społecznym wśród wszystkich instytucji i organizacji w Kraju. To oczywisty powód do dumy. Niech ta w pełni zasłużona opinia towarzyszy Państwu każdego dnia, a wspaniała postawa, zaangażowanie i ofiarność będą wzorem dla innych.
 
Z okazji Dnia Strażaka w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Ryckiego przekazujemy Państwu najserdeczniejsze gratulacje i pozdrowienia. Życzymy wiele satysfakcji i zadowolenia z wykonywanych obowiązków zarówno zawodowych jak i społecznych, a także wszelkiej pomyślności osobistej. Niech Św. Florian pomaga Wam w wypełnianiu strażackich zadań, a Państwa rodziny i seniorów strażackiej służby otacza opieką duchową.
 
Z wyrazami szacunku i uznania
 

Wicestarosta Rycki

Przewodniczący Rady Powiatu

Starosta Rycki

Dariusz Cenkiel

Piotr Łysoń

Dariusz Szczygielski

Powrót