Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
GALERIA ZDJĘĆ
Ikona zdjęcia

Aktualności Drukuj Zapisz

Trwają roboty drogowe na drodze powiatowej w miejscowości Zawitała w gminie Nowodwór

To kolejna wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów s.a. W dniu wczorajszym Starosta Rycki Pan Dariusz Szczygielski wraz z Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych Panem Marcinem Kostyrą oraz radnym Gminy Nowodwór Panem Ireneuszem Surmaczem osobiście oglądali postęp robót.

Poniżej podajemy kilka informacji dotyczących tej inwestycji:

  1. Wartość zadania to : 273 576,60  zł  środki na sfinansowanie zadania pochodzą z budżetu powiatu ryckiego z dofinansowaniem Gminy Nowodwór.
  2. Zakres robót:
    •  przebudowa odcinka drogi o długości 750 m, w tym: roboty przygotowawcze, wykonanie koryta pod poszerzenie jezdni, warstwa podbudowy na poszerzeniu z piasku stabilizowanego cementem o Rm=2,5MPa o grubości po zagęszczeniu 25 cm, warstwa górna podbudowy na poszerzeniu z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu 20 cm, warstwa podbudowy na poszerzeniu z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości po zagęszczeniu 4 cm, wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową na całej szerokości jezdni – 6,00m, wykonanie warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni – 6,00 m - z mieszanek mineralno- bitumicznych o grubości 4,00cm po zagęszczeniu, utwardzenie poboczy o szerokości 1,00 m po stronie lewej i prawej przebudowanej jezdni za pomocą kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu 10 cm.

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót