Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

Zaproszenie na 30 - lecie istnienia Agencji Rozwoju Przemysłu.

Agencja Rozwoju Przemysłu, która obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia, oferuje firmom szeroki wachlarz instrumentów wsparcia, który obejmuje zarówno produkty finansowe, jak i pozafinansową pomoc w realizacji przedsięwzięć.

Możliwości efektywnego wsparcia polskich przedsiębiorców będą głównym tematem konferencji, inaugurującej obchody 30-lecia Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP). Podczas wydarzenia „30 lat Agencji Rozwoju Przemysłu SA - wyzwania przyszłości w kontekście Nowej Polityki Przemysłowej Polski” eksperci będą rozmawiać zarówno o problemach, z jakimi zmagają się obecnie przedsiębiorcy, jak i o oferowanych przez ARP instrumentach, które mogą pomóc w ich rozwiązywaniu.

O oferowanych obecnie instrumentach wsparcia dla przedsiębiorców będzie mowa nie tylko podczas zaplanowanej na 25 stycznia konferencji. Tego samego dnia, po konferencji (w godz. 13:15–14:00) odbędą się również skierowane do przedsiębiorców warsztaty internetowe „Oferta finansowa Agencji Rozwoju Przemysłu dla sektora MŚP”, organizowane przez ARP. Warsztaty dostępne dla wszystkich chętnych, którzy zarejestrują się na stronie konferencje.rp.pl.

Eksperci, którzy wezmą udział w warsztacie:

  • Konrad Trzonkowski – dyrektor zarządzający ds. Rozwoju Biznesu ARP
  • Marzena Zalewska – dyrektor Biura Zarządzania i Restrukturyzacji Majątku Skarbu Państwa ARP
  • Zbigniew Bednarski – dyrektor Biura Koordynacji Oddziałów ARP
  • Wojciech Miedziński – prezes ARP Leasing

W trakcie warsztatu eksperci przedstawią ofertę ARP S.A. w zakresie finasowania przedsiębiorstw i wsparcia jakiego udziela Agencja polskim przedsiębiorcom.
Warsztat skierowany jest do przedsiębiorców z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Zarówno rejestracja jak i udział w warsztatach są darmowe.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 11.00, zapraszamy do oglądania na http://rp.pl/

Warsztat odbędzie się za pośrednictwem platformy eventowej opartej na przeglądarce internetowej, wymagane jest korzystanie z ich najaktualniejszych oficjalnych wersji, takich jak Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari, Edge, Opera oraz Yandex.

 

Plakat ZAPROSZENIE Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. ma przyjemność zaprosić na konferencję inaugurującą obchody trzech dekad swojej działalności „30 lat Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. - wyzwania przyszłości w kontekście Nowej Polityki Przemysłowej Polski

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót