Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia pragniemy przekazać Państwu wyrazy uznania i wdzięczności za pracę i zaangażowanie w profesjonalne wspieranie osób, które napotykają trudności na rynku pracy.

Pasja, życzliwość, chęć niesienia pomocy, wrażliwość, profesjonalna wiedza - te cechy składają się na postawę pracownika publicznych służb zatrudnienia i decydują o znaczeniu oraz wartości jego pracy. Z tą pracą wiąże się także wielka odpowiedzialność za podejmowane decyzje, które wpływają na los człowieka.
 
Szanowni Państwa, Wasza codzienność to praca z ludźmi i dla ludzi. Doceniamy zaangażowanie w pomoc osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji zawodowej. Wsparcie udzielone każdemu bezrobotnemu przyczynia się do poprawy życia całej społeczności naszego powiatu.
 
Z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia życzymy Państwu by wykonywana praca dawała Wam jak najwięcej radości, była powodem do satysfakcji z dobrze spełnionego obowiązku i źródłem uznania nie tylko ze strony klientów Powiatowego Urzędu Pracy, ale także całej społeczności powiatu ryckiego.
 

Z wyrazami szacunku i uznania
  

Wicestarosta Rycki  

Monika Kośmińska

  

Przewodniczący Rady Powiatu

Piotr Łysoń

 

Starosta Rycki 

Dariusz Szczygielski 

Autor: Powiat Rycki
Powrót