Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

Zaproszenie na konsultacje społeczne: „Stop powodzi! W trosce o Twoje bezpieczeństwo”

Minister Infrastruktury zaprasza na konsultacje społeczne aktualizowanych planów zarządzania ryzykiem powodziowym. Od 22 grudnia 2020 r. do 22 czerwca 2021 r. odbędzie się 28 spotkań konsultacyjnych w całym kraju. Projekty planów zawierają konkretne działania służące ochronie mieszkańców, gospodarki, środowiska i dziedzictwa kulturowego na obszarach poszczególnych dorzeczy. Szczegółowe informacje na temat projektu są dostępne na  www.stoppowodzi.pl

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią spotkania konsultacyjne w Lublinie i Dęblinie, zorganizowane będą w trybie online na platformie Webex.

Na spotkanie w Lublinie (21.04) oraz Dęblinie (22.04) zapraszamy uczestników z obszarów Regionu Wodnego Bugu.

Spotkania rozpoczną się o godz. 10.30 i potrwają do godz. 15.00. Podczas tych 5 godzin zaplanowane są dwa bloki prezentacji oraz czas na odpowiedzi na pytania zadane na czacie dostępnym przez cały czas trwania spotkania. Szczegółowy program spotkań stanowi załącznik do wiadomości.

Terminy spotkań konsultacyjnych

Najbliższe spotkania odbędą się w dniach 21 oraz 22 kwietnia 2021 r.,w formie on-line na platformie Webex. Instrukcję jak korzystać z aplikacji znajdą Państwo w załączniku. Po zarejestrowaniu się, otrzymają Państwo automatyczną odpowiedź o otrzymaniu zgłoszenia. W dniu 20 kwietnia zostanie wysłany do Państwa e-mail z potwierdzeniem udziału w spotkaniu oraz linkiem do spotkania on-line.

Aby zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić formularz on-line dostępny na stronie projektu https://stoppowodzi.pl/formularze-rejestracji-na-spotkania-konsultacyjne/ wybierając odpowiednie pole z datą.

Jeden link można wykorzystać wyłącznie dla jednego stanowiska komputerowego lub urządzenia mobilnego (na każdy adres email zostanie wysłany jeden link).

Podczas spotkania możliwe będzie zadawanie pytań dotyczących konsultowanych dokumentów na czacie spotkania.

Zgłaszanie uwag oraz wniosków dla osób, które nie mają możliwości składania formularzy w wersji elektronicznej możliwe jest również pod numerem infolinii:

+48 22 299 10 26  (połączenie z numerem jest płatne wg. stawek operatorów)

Uprzejmie informujemy, że udział w spotkaniach konsultacyjnych jest bezpłatny. Potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do spotkania on-line zostanie wysłane na podany w formularzu adres e-mail dzień przed spotkaniem. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne połączenia związane z indywidualnymi ustawieniami urządzeń, oprogramowania oraz jakością połączenia internetowego uczestników spotkania.  Zalecamy wcześniejsze zapoznanie się z platformą Webex w celu przetestowania poprawności działania oraz ułatwieniu poruszania się po niej. Wraz z linkiem do spotkania otrzymają Państwo krótki przewodnik po platformie. Podczas udziału w spotkaniu rekomendujemy korzystanie z przeglądarki Chrome oraz stałego łącza. Prosimy o wyłączenie mikrofonów i kamer podczas spotkania.

Informujemy, że spotkania będą rejestrowane.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do udziału w konsultacjach. To ważne dla naszego, wspólnego bezpieczeństwa.

Z poważaniem,

Zespół ds. konsultacji społecznych

 

Ikona pdfAgenda Konsultacje, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [308.16 KB]

Ikona pdfInstrukcja korzystania z praformy, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [794.41 KB]

Ikona pdfRegulamin spotkania, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [318.69 KB]

 

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót