Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

Duży remont internatu w Dęblinie

W dniu 22 kwietnia 2021 r., Starosta Rycki – Pan Dariusz Szczygielski, Wicestarosta Rycki – Pani Monika Kośmińska oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju i Zarządzania Mieniem Powiatu Starostwa Powiatowego w Rykach – Pani Aneta Ochal, kontrolowali przebieg prac na inwestycji pn.: „Przebudowa budynku internatu przy ZSZ Nr 1 w Dęblinie”.

W ramach prac wykonywany jest remont części parteru wraz z przebudową polegającą na zabezpieczeniu ścian wydzieleniu pomieszczeń oraz remont łazienek na I piętrze. Zakres prac jest znaczny, obejmuje również przebudowę pionu sanitarnego, ułożenie nowej glazury, budowę nowych prysznicy oraz nowych toalet. To przeskok z lat 60 tych ubiegłego stulecia do współczesności. Przede wszystkim cały budynek internatu jest kompleksowo przystosowywany do wymogów ppoż.

Wartość zadania wynosi 844 160,36 zł i wykonywany jest przez firmę pn.: HoNESKA Sp. z o.o. Sp. k., ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa. Warto zaznaczyć że przedsięwzięcie będzie sfinansowane w 100% z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

 

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót