Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

Zapraszamy do udziału w Konkursie na najpiękniejszy wieniec Dożynek Wojewódzkich 2021

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie na najładniejszy wieniec dożynkowy tradycyjny i współczesny, organizowanym podczas Dożynek Wojewódzkich Lubycza Królewska 2021. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Zgodnie z zasadami tegorocznego Konkursu, który odbędzie się 12 września 2021 r. w Lubyczy Królewskiej podczas Dożynek Wojewódzkich, wieniec dożynkowy może zgłosić każde sołectwo, stowarzyszenie, Koła Gospodyń Wiejskich, instytucja gminna oraz indywidualny wytwórca. Zgłoszenia wieńców należy dokonywać zgodnie  z Regulaminem Konkursowym (w załączeniu), na karcie zgłoszenia (w załączeniu), bezpośrednio do Organizatora:

pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Artura Grottgera 4 20-029 Lublin, 

pocztą elektroniczną:  ksow@lubelskie.pl,                        

w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 sierpnia 2021 r. 

Ocena zgłoszonych wieńców zostanie przeprowadzona przez Wojewódzką Komisję Konkursową wizytującą grupy uczestniczące w Konkursie w lokalizacjach wskazanych w zgłoszeniach, w terminie wskazanym przez Organizatora.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Wieńce z powiatu ryckiego uchodzą za jedne  z najpiękniejszych w województwie, mamy zatem nadzieję, że wzorem lat ubiegłych powiat będzie licznie reprezentowany przez delegacje wieńcowe z każdej gminy naszego regionu. 

Ikona pdfRegulamin konkursu, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [231.44 KB]

Ikona pdfZałącznik nr 1 - karta zgłoszeniowa, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [257.36 KB]

Autor: Powiat Rycki
Powrót