Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

Realizacja projektu „Aktywni niepełnosprawni – narzędzia wsparcia samodzielności osób niepełnosprawnych”

Informujemy, że na stronie internetowej Biura Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych opublikowane zostały w wersjach alternatywnych (tj. w formie tekstu łatwego do czytania i rozumienia) raporty, które powstały w ramach realizacji Zadania 1 projektu „Aktywni niepełnosprawni – narzędzia wsparcia samodzielności osób niepełnosprawnych”. 

Raporty dostępne są pod następującym adresem:

http://www.niepelnosprawni.gov.pl/a,1116,projekt-aktywni-niepelnosprawni-narzedzia-wsparcia-samodzielnosci-osob-niepelnosprawnych

 

W kwietniu 2021r. rozpoczęła się realizacja Zadania 2 Projektu - Przygotowanie modyfikacji istniejących i propozycji nowych instrumentów systemu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych.

Jednym z działań projektowych jest organizacja konsultacji środowiskowych wybranych instrumentów, na które rozpoczęła się rekrutacja.

Informacje na ten temat oraz linki do formularzy zgłoszeniowych znajdują się na stronie internetowej projektu pod adresem:

http://wlaczeniespoleczne.pl/wez-udzial-w-konsultacjach

oraz na Facebooku Fundacji im. Królowej Polski św. Jadwigi.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Biura Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych: http://niepelnosprawni.gov.pl/p,167,projekty-po-wer

oraz projektu: http://wlaczeniespoleczne.pl

 

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót