Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

Zapraszamy przedsiębiorców na konsultacje założeń Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Powiatu Ryckiego.

Powiat Rycki przygotowuje się do wdrażania Funduszy Europejskich dla Lubelskiego 2021-2027. W tym celu opracowuje w porozumieniu z gminami powiatu i Ministerstwem Finansów i Polityki Regionalnej pilotażową Strategię Rozwoju Ponadlokalnego Powiatu Ryckiego na okres do 2030 roku. Strategia będzie podstawowym dokumentem strategicznym naszych samorządów.

Ważnym elementem przygotowania tego dokumentu będą konsultacje z przedsiębiorcami. Zasadniczy cel konsultacji to omówienie możliwych kierunków rozwoju powiatu i zarysów projektów, które będą ułatwiać i wzmacniać przedsiębiorczość.

Konsultacje odbędą się w Starostwie Powiatowym w Rykach (sala konferencyjna) w dniu 1 czerwca 2022 r. (środa) w godz.9.00-11.30. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach poprzedzających przygotowanie strategii.

Spotkanie poprowadzą: ekspert w zakresie rozwoju regionalnego, planowania strategicznego i  funduszy europejskich Pani Anna Krzyżanowska-Orlik (Regionalne Centrum Kompetencji) oraz ekspert w zakresie rozwoju terytorialnego i funduszy europejskich Pan Andrzej Brzozowy (PROJEKTY MIEJSKIE).

Uczestnictwo prosimy potwierdzić na adres strategia@ryki.powiat.pl  do 31 maja br.

W przypadku pytań dt. spraw organizacyjnych prosimy o przesyłanie ich na podany adres mail lub kontakt telefoniczny – 81 865 74 62.

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót