Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
GALERIA ZDJĘĆ
Ikona zdjęcia

Aktualności Drukuj Zapisz

Zapraszamy przedsiębiorców na konsultacje założeń Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Powiatu Ryckiego.

Powiat Rycki przygotowuje się do wdrażania Funduszy Europejskich dla Lubelskiego 2021-2027. W tym celu opracowuje w porozumieniu z gminami powiatu i Ministerstwem Finansów i Polityki Regionalnej pilotażową Strategię Rozwoju Ponadlokalnego Powiatu Ryckiego na okres do 2030 roku. Strategia będzie podstawowym dokumentem strategicznym naszych samorządów.

Ważnym elementem przygotowania tego dokumentu będą konsultacje z przedsiębiorcami. Zasadniczy cel konsultacji to omówienie możliwych kierunków rozwoju powiatu i zarysów projektów, które będą ułatwiać i wzmacniać przedsiębiorczość.

Konsultacje odbędą się w Starostwie Powiatowym w Rykach (sala konferencyjna) w dniu 1 czerwca 2022 r. (środa) w godz.9.00-11.30. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach poprzedzających przygotowanie strategii.

Spotkanie poprowadzą: ekspert w zakresie rozwoju regionalnego, planowania strategicznego i  funduszy europejskich Pani Anna Krzyżanowska-Orlik (Regionalne Centrum Kompetencji) oraz ekspert w zakresie rozwoju terytorialnego i funduszy europejskich Pan Andrzej Brzozowy (PROJEKTY MIEJSKIE).

Uczestnictwo prosimy potwierdzić na adres strategia@ryki.powiat.pl  do 31 maja br.

W przypadku pytań dt. spraw organizacyjnych prosimy o przesyłanie ich na podany adres mail lub kontakt telefoniczny – 81 865 74 62.

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót