Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

Konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza do udziału w II ogólnopolskim, amatorskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”. Konkurs jest skierowany do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 40 roku życia.

Zgłoszenia są przyjmowane do 28 września 2022 r., a filmy do 30 września 2022 r.

Kategorie konkursu:

Kategoria I

Ta kategoria jest dla Ciebie jeżeli masz od 16 do 25 lat i mieszkasz na wsi.

Pokaż nam swoją wieś widzianą z Twojej perspektywy. Zaprezentuj swoją okolicę jako miejsce do życia i rozwoju zawodowego oraz podziel się swoimi planami na przyszłość. Opowiedz, jak widzisz siebie na wsi za kilka lat.

Kategoria II

Jesteś młodym rolnikiem w wieku do 40 lat? To kategoria właśnie dla Ciebie. Podziel się swoją historią, pokaż nam swoje osiągnięcia i determinację w rozwijaniu swojego gospodarstwa, poprawie jego konkurencyjności na rynku – z wykorzystaniem środków unijnych.

 

Organizatorzy konkursu czekają na filmowe opowieści o życiu na wsi, które staną się inspiracją dla innych młodych ludzi. 

Informacje na temat Konkursu są dostępne na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi pod adresem: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/konkursfilmowy oraz na stronach Partnerów, tj.: https://www.kowr.gov.pl/biuroprasowe/aktualnosci/konkurs-filmowy oraz https://www.gov.pl/web/arimr/wszystkieaktualnosci.

 

 

 

 logowki

 

Plakat

 

Autor: Gmina Spiczyn
Powrót