Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
GALERIA ZDJĘĆ
Ikona zdjęcia

Aktualności Drukuj Zapisz

Konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza do udziału w II ogólnopolskim, amatorskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”. Konkurs jest skierowany do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 40 roku życia.

Zgłoszenia są przyjmowane do 28 września 2022 r., a filmy do 30 września 2022 r.

Kategorie konkursu:

Kategoria I

Ta kategoria jest dla Ciebie jeżeli masz od 16 do 25 lat i mieszkasz na wsi.

Pokaż nam swoją wieś widzianą z Twojej perspektywy. Zaprezentuj swoją okolicę jako miejsce do życia i rozwoju zawodowego oraz podziel się swoimi planami na przyszłość. Opowiedz, jak widzisz siebie na wsi za kilka lat.

Kategoria II

Jesteś młodym rolnikiem w wieku do 40 lat? To kategoria właśnie dla Ciebie. Podziel się swoją historią, pokaż nam swoje osiągnięcia i determinację w rozwijaniu swojego gospodarstwa, poprawie jego konkurencyjności na rynku – z wykorzystaniem środków unijnych.

 

Organizatorzy konkursu czekają na filmowe opowieści o życiu na wsi, które staną się inspiracją dla innych młodych ludzi. 

Informacje na temat Konkursu są dostępne na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi pod adresem: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/konkursfilmowy oraz na stronach Partnerów, tj.: https://www.kowr.gov.pl/biuroprasowe/aktualnosci/konkurs-filmowy oraz https://www.gov.pl/web/arimr/wszystkieaktualnosci.

 

 

 

 logowki

 

Plakat

 

Autor: Gmina Spiczyn
Powrót