Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

Podpisanie umowy na wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Termomodernizacja budynków z zastosowaniem OZE w obiektach edukacyjnych w powiecie ryckim”

W dniu 14 lutego 2024 r., Powiat Rycki reprezentowany przez Zarząd Powiatu Ryckiego w osobach Moniki Kośmińskiej, Grażyny Jeżewskiej oraz Skarbnika Powiatu Ryckiego – Anety Działa, przy obecności Dyrektora ZS im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie – Aleksandry Kociszewskiej oraz Dyrektora ZSZ Nr 2 w Rykach – Hanny Markiewicz, podpisał umowę z POWERSUN Entos Limited i Wspólnicy S.k. ul. Łazienkowska 16, 20-416 Lublin na wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Termomodernizacja budynków z zastosowaniem OZE w obiektach edukacyjnych w powiecie ryckim”. Wykonawca opracuje dokumentację projektową na

  • termomodernizację budynku internatu przy Zespole Szkół w Sobieszynie oraz
  • termomodernizację budynku warsztatów szkolnych przy ZSZ Nr 2 w Rykach.

 

Wykonawca, za sporządzenie dokumentacji projektowej na oba obiekty otrzyma wynagrodzenie w kwocie 68 000,00 zł (po 34 000,00 zł za każdy obiekt). Czas realizacji zamówienia wynosi 50 dni od dnia podpisania umowy.

 

Z kolei w dniu 13 lutego 2024 r., Powiat Rycki podpisał umowę z Wykonawcą – COREMATIC ENGINEERING Sp. z o.o., Lipowa 14, 44-100 Gliwice na wykonanie dokumentacji projektowej dla termomodernizacji budynku warsztatów szkolnych przy ZSZ Nr 2 w Dęblinie w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Termomodernizacja budynków z zastosowaniem OZE w obiektach edukacyjnych w powiecie ryckim”. Wykonawca ma również 50 dni na wykonanie dokumentacji. Zgodnie z umową za prace projektowe zainkasuje 37 000,00 zł.

 

Przypomnijmy, że Powiat Rycki otrzymał promesę wstępną dofinansowania inwestycji pn.: „Termomodernizacja budynków z zastosowaniem OZE w obiektach edukacyjnych w powiecie ryckim” z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. Promesa wstępna dofinansowania opiewa na kwotę 8 000 000,00 zł. Deklarowana kwota udziału Powiatu Ryckiego wyniosła 888 888,88 zł.

Flaga Polski z białym i czerwonym pasem. Godło Polski z białym orłem na czerwonym tle. Logo "Polski Ład" z błękitnym diamentem i napisem.
Autor: Ewa Urban
Powrót