Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

Spotkanie informacyjne dotyczące harmonogramu naboru wniosków o dofinansowanie w Programie Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

Starostwo Powiatowe w Rykach ma przyjemność poinformować, iż w dniu 14 czerwca 2024 r. (piątek), w godz. 10:00 - 13:30, w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach, odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące harmonogramu naboru wniosków o dofinansowanie w Programie Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 pn. „Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie na 2024 rok w ramach Funduszy Europejskich dla Lubelskiego 2021-2027”.

Organizatorem wydarzenia jest Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Spotkanie dedykowane jest podmiotom z terenu powiatu: ryckiego, puławskiego oraz łukowskiego zainteresowanym otrzymaniem dofinansowania. 

 Podczas spotkania, prowadzonego przez wykwalifikowaną kadrę Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego; Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego; Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie, zostanie omówiona tematyka Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 w zakresie:

  • aktualnego harmonogramu naboru wniosków o dofinansowanie;
  • planowanych w najbliższym czasie naborów wniosków o dofinansowanie,

co pozwoli właściwie przygotować się do udziału w konkursach, w tym także w zakresie niezbędnej dokumentacji, odpowiednio zaplanować budżet i wydatki na przyszłe lata. 

 

 W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędnym jest dokonanie uprzedniej rejestracji na wydarzenie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: https://formularzefel.lubelskie.pl/public-app/form/812

 

Autor: Ewa Urban
Powrót