Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Za nami kolejny rok ciężkiej pracy i nauki, realizacji nowych wyzwań, wielu cennych inicjatyw i sukcesów edukacyjnych.

Kierując dziś do Państwa słowa podziękowania za pracę w kończącym się roku szkolnym 2023/24, pragniemy złożyć Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Oświaty wyrazy uznania za pracę, zaangażowanie oraz trud włożony w wychowanie i nauczanie naszej młodzieży.

Drodzy Uczniowie - chwila w której odbierzecie świadectwa, na które pracowaliście przez ostatnie 10 miesięcy to dobry moment, byście ocenili rezultaty swojej pracy. Bądźcie dumni z sukcesów i wyciągajcie wnioski z porażek, pamiętajcie o znaczeniu ciągłego rozwoju i dążcie do coraz lepszych wyników. Przed Wami najbardziej wyczekiwany czas w roku - wakacje! Bądźcie bezpieczni, cieszcie się spędzaniem czasu z rodziną i przyjaciółmi, rozwijajcie swoje pasje i spełniajcie marzenia!

Dziękujemy Rodzicom za kolejny rok współpracy ze szkołami i placówkami. Dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu praca nauczycieli jest łatwiejsza i przynosi zamierzone rezultaty. Życzymy wszystkim Rodzicom spokojnych, wolnych od trosk wakacji i radości ze swoich dzieci.

Wszystkim Państwu życzymy odpoczynku i wytchnienia od codziennych szkolnych obowiązków. Obyście po wakacjach wrócili z nowym zapasem sił i pełni zapału do realizacji kolejnych edukacyjnych planów.

Wicestarosta Rycki

Monika Kośmińska

Przewodniczący Rady Powiatu

Piotr Łysoń

Starosta Rycki

Dariusz Szczygielski

Autor: Ewa Urban
Powrót