Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

MONTAŻ WINDY WRAZ Z CZĘŚCIOWĄ PRZEBUDOWĄ INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W RYKACH

W dniu 19 czerwca 2024 r. Powiat Rycki podpisał umowę z firmą Artmed Sp. z o.o. na „Montaż windy wraz z częściową przebudową instalacji elektrycznej w budynku Starostwa Powiatowego w Rykach”. Inwestycja będzie polegać na budowie zewnętrznej windy dla osób z niepełnosprawnościami oraz częściową przebudowę wewnętrznej instalacji elektrycznej w budynku.

Logotypy trzech polskich instytucji: po lewej Polski Ład, środek to polska flaga, a po prawej Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK).

Wykonawca – Artmed Sp. z o.o., ul. św. Antoniego 18/3, 97-200 Tomaszów Mazowiecki-  na wykonanie zadania ma czas do 8 listopada 2024 r.

Umowę w imieniu Zarządu Powiatu Ryckiego podpisali: Dariusz Szczygielski – Starosta Rycki, Monika Kośmińska – Wicestarosta Rycki, zaś w  imieniu Wykonawcy – Pan Antoni Kęsy. 

Powiat Rycki na zadanie pn.: „Montaż windy wraz z częściową przebudową instalacji elektrycznej w budynku Starostwa Powiatowego w Rykach”, otrzymał dofinansowanie z Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 543 176,45 zł. Całkowita wartość inwestycji to 611 530,49 zł brutto, zaś wkład własny to 57 268,80 zł.

Autor: Ewa Urban
Powrót