Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Zapraszamy do wzięcia udziału w eliminacjach do konkursu kulinarnego dla KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH

Plakat informacyjny "Bitwa Regionów 2024" z grafiką kwiatów i logo. Szczegóły dotyczące konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich i termin zgłoszeń do 15 maja 2024.
13
maja
2024

Informujemy, że termin na składanie zgłoszeń do IX edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” został wydłużony do 15 maja 2024 r.

Czytaj dalej...

Wspomnień czar – koncert „Małej Armii Janosika” raz jeszcze…

Grupa dzieci w tradycyjnych strojach ludowych stojących na tle oświetlonej sceny, za nimi dorosły mężczyzna przy mikrofonie oraz muzyk z gitarą.
08
maja
2024

Zapraszamy Państwa serdecznie do obejrzenia fotorelacji z niezapomnianego koncertu „Małej Armii Janosika”, który odbył się w dniu 27 kwietnia w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Rykach....

Czytaj dalej...

Turniej Powiatowy 43 Małego Konkursu Recytatorskiego

Plakat konkursu recytatorskiego na statywie w jasnym pomieszczeniu z ciemną zasłoną w tle.
07
maja
2024

W dniu 6 maja br. w Kinie „Renesans” w Rykach odbyły się Eliminacje Powiatowe do 43 Małego Konkursu Recytatorskiego. Organizatorem konkursu jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, we współpracy...

Czytaj dalej...

„Warto być Polakiem” - Koncert Małej Armii Janosika w Rykach

Grupa osób w tradycyjnych, polskich strojach ludowych stoi na scenie, z wnętrzem kościoła jako tłem.
30
kwietnia
2024

Zachwyt, wzruszenie, radość, nostalgia… wszystkie te emocje i wiele innych towarzyszyły zebranym w dniu 27 kwietnia w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Rykach na koncercie zespołu Mała Armia...

Czytaj dalej...

Biało-Czerwony Maj

plakaty 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja z grafiką przedstawiającą tłum ludzi w czerwonej tonacji po lewej stronie oraz szczegółowy program wydarzeń po prawej z czerwonym gradientem.
30
kwietnia
2024

2 i 3 maja to dla każdego Polaka dni szczególne, w których pokazujemy swoje przywiązanie do Ojczyzny, tradycji i historii.

Czytaj dalej...

Konkurs na najciekawsze wykonanie montażu słowno-muzycznego poświęconego pamięci Jana Pawła II w świetle Jubileuszu 550-lecia Województwa Lubelskiego

Grupa ośmiu osób stoi w rzędzie, trzymając certyfikaty. W tle widnieje napis "Warto być Polakiem" i herb Lubelskiego. Ubrania są eleganckie, nastrój uroczysty.
29
kwietnia
2024

W piątek 26 kwietnia br. w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Rykach odbył się „Konkurs na najciekawsze wykonanie montażu słowno-muzycznego poświęconego pamięci Jana Pawła II w świetle...

Czytaj dalej...

46 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - Eliminacje Wojewódzkie

Alternatywny opis zdjęcia: Czterech mężczyzn stoi obok siebie. Skrajny mężczyzna po lewej stronie w mundurze, obok dwóch młodych mężczyzn, z których jeden trzyma książkę i certyfikat, a drugi certyfikat. Po prawej skrajny mężczyzna w innym mundurze. W tle baner związany z konkursem wiedzy pożarniczej.
26
kwietnia
2024

W dniu 25 kwietna 2024 roku przeprowadzone zostały Eliminacje Wojewódzkie 46 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Czytaj dalej...

TURNIEJ BRD - ELIMINACJE POWIATOWE W STĘŻYCY

TURNIEJ BRD - ELIMINACJE POWIATOWE W STĘŻYCY
22
kwietnia
2024

18 kwietnia 2024 r. odbyły się eliminacje etapu powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który w tym roku rozgrywany w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Stężycy.

Czytaj dalej...

ELIMINACJE POWIATOWE DO WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ „ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK” 2024

Scena dekorowana roślinami i girlandą z napisem "ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK" zawieszoną na łukowatej konstrukcji.
19
kwietnia
2024

Kino „Renesans” w Rykach w dniu 17 kwietnia br. miało zaszczyt po raz kolejny gościć uczestników Powiatowych Eliminacji do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający...

Czytaj dalej...