Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września br. rozpoczął się rok szkolny 2020/2021. W szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Rycki, w uroczystej inauguracji uczestniczyli m.in. członkowie Rady i Zarządu Powiatu, jak również pracownicy Starostwa Powiatowego w Rykach: w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Rykach – Pan Dariusz Szczygielski Starosta Rycki, w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie – Pani Monika Kośmińska Wicestarosta Rycki, w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Rykach – Pani Elżbieta Kuchnio Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Ryckiego, w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie – Pani Teresa Rayska Radna Rady Powiatu, natomiast w I Liceum Ogólnokształcącym w Rykach – Pani Małgorzata Grzechnik Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych.

Przedstawiciele władz samorządowych wręczyli listy gratulacyjne uczniom, którzy otrzymali stypendium Starosty Ryckiego za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2019/2020:
w ZSZ nr 1 w Dęblinie- 9 uczniów,
w ZSZ nr 2 w Dęblinie – 20 uczniów,
w ZSZ nr 1 w Rykach – 1 uczeń,
w ZSZ nr 2 w Rykach – 13 uczniów,
w ILO w Rykach – 9 uczniów,
oraz akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego dla: Pani Julii Całka i Pani Agaty Aleksiewicz z ZSZ nr 1 w Dęblinie oraz Pana Bartłomieja Barańskiego z ZSZ nr 2 w Dęblinie.
Serdecznie gratulujemy kolejnego stopnia awansu zawodowego nauczycielom i wspaniałych wyników w nauce nagrodzonym uczniom.
 
W szkołach prowadzonych przez Powiat Rycki naukę rozpoczęło ogółem 2487 uczniów w 97 oddziałach.  Życzymy wszystkim aby mimo trudnych warunków  był to wspaniały rok.
 
Autor: Powiat Rycki
Powrót