Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy wszystkim pracownikom jednostek związanych z pomocą społeczną, serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek oraz trud wkładany w codzienną pracę i pomoc jaką niesiecie Państwo potrzebującym mieszkańcom powiatu ryckiego.

Dla wielu z nich jesteście jedynymi osobami, które pochylają się nad ich życiowymi dramatami. To wielka odpowiedzialność i ciężka praca, do której potrzeba niezwykłych ludzi, takich jak Państwo. Dziękujemy za Waszą obecność w środowisku lokalnym, za profesjonalizm i aktywność w rozwiązywaniu problemów społecznych.

Przekazujemy Państwu wyrazy uznania za trud jaki wnosicie we wsparcie oraz pomoc osobom potrzebującym, za zdolność zrozumienia drugiego człowieka, wyrozumiałość, życzliwość i tolerancję.

 

Życzymy Państwu poczucia spełnienia i satysfakcji w służbie drugiemu człowiekowi. Niech każdy dzień tej odpowiedzialnej pracy przynosi zadowolenie oraz oczekiwane efekty. Niech nie zabraknie Wam sił do pełnienia tej niezwykle szlachetnej służby.

 

Z wyrazami szacunku i uznania

 

Wicestarosta Rycki
Monika Kośmińska
 
Przewodniczący Rady Powiatu
Piotr Łysoń  
 
Starosta Rycki
Dariusz Szczygielski

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót