Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Szanowne Panie! Z okazji Dnia Kobiet składamy wszystkim Paniom najlepsze życzenia. Prosimy przyjąć wyrazy wdzięczności za to, co każda z Was codziennie wnosi do naszego życia. W imieniu Samorządu Powiatu Ryckiego i męskiej części społeczeństwa, z wielkim szacunkiem i uznaniem serdecznie za to dziękujemy.

Polki, jak dowodzi nasza historia i współczesność, są dzielne, mądre, zaradne, troskliwe, energiczne i kreatywne. Życzymy aby we wszystkich podejmowanych działaniach rodzinnych, zawodowych i społecznych zawsze znajdowały Panie radość, satysfakcję i poczucie samorealizacji.

Bardzo wiele kobiet znakomicie łączy swoje profesjonalne umiejętności, aspiracje i osiągnięcia z jakże piękną i fundamentalną rolą żony, matki, babci. Obowiązkiem samorządu jest wspomagać ten wysiłek, dawać oparcie dla dobra nas wszystkich. Prosimy przyjąć życzenia, aby odpowiedzią na podejmowany trud i poświęcenie był zawsze społeczny szacunek i miłość najbliższych.

Szanowne, Drogie Panie! Niech ten dzień będzie nie tylko miłym przerywnikiem w nie zawsze łatwej codzienności, ale także prawdziwym potwierdzeniem wielkiej wartości, jaką wnosicie w nasze codzienne życie.

Składamy wszystkim Paniom życzenia dobrego zdrowia, pomyślności, uśmiechu i pogody ducha. My, mężczyźni, wiemy, ile znaczy Wasza obecność dla szczęścia rodzin, spokoju domów, dla harmonii wspólnego życia. Za to wszystko raz jeszcze wyrażam ogromną wdzięczność i podziękowanie.

 

Z wyrazami szacunku i uznania

Przewodniczący Rady Powiatu
Piotr Łysoń
 
Starosta Rycki
Dariusz Szczygielski

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót