Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2021/2022

Wkrótce uczniowie klas ósmych szkół podstawowych staną przed ważną decyzją wyboru przyszłej szkoły, co będzie miało ogromny wpływ na ich dorosłe życie. Wychodząc naprzeciw młodym ludziom, którzy często borykają się z dylematami wyboru szkoły, czy też zawodu, przedstawiamy ofertę edukacyjną szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat rycki na rok szkolny 2021/2022.

Szeroki wachlarz zawodów na poziomie technikum i branżowej szkoły I stopnia oraz oferta liceum ogólnokształcącego powinna w pełni zaspokoić potrzeby tegorocznych absolwentów szkół podstawowych w zakresie edukacji na poziomie ponadpodstawowym.

Po raz kolejny prowadzimy na terenie powiatu ryckiego elektroniczny nabór do szkół ponadpodstawowych. Do tej formy rekrutacji przystąpiły wszystkie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z terenu naszego powiatu. Dzięki temu uczniowie mają stały dostęp do aktualnej oferty szkół oraz natychmiastową informację o wynikach naboru. 

Ikona pdfOferta edukacyjna na rok szkolny 2021/2022 szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat rycki, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [304.24 KB]

Informacje dotyczące oferty edukacyjnej oraz naboru można również uzyskać bezpośrednio w szkołach, na stronie elektronicznego naboru

https://lubelszczyzna.edu.com.pl/Kandydat 

 

oraz na stronach internetowych szkół:

www.loryki.szkolnastrona.pl

www.mechanikryki.pl

www.zsz2ryki.szkolnastrona.pl

www.zsz1deblin.pl

www.zsz2deblin.pl

www.sobieszynbrzozowa.plAutor: Powiat Rycki
Powrót