Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Drodzy Maturzyści i Absolwenci

Kończy się czas Waszej szkolnej aktywności; mamy nadzieję, że dzięki wieloletniemu wysiłkowi, młodzieńczej otwartości i ciekawości świata, okres, który zamykacie, zaowocował wieloma sukcesami i osiągnięciami.

Drodzy Maturzyści, za parę dni rozpoczniecie jeden z najważniejszych egzaminów. Chcemy Was zapewnić, że myślami jesteśmy z Wami, trzymamy za Was kciuki. Tegoroczna matura będzie przebiegała w szczególnych okolicznościach i określenie „egzamin dojrzałości” nabiera dodatkowego znaczenia. Przygotowanie do niej było dla Was szczególnie trudne, a także warunki, w jakich ją będziecie zdawać, stawiają dodatkowe wymogi. Ale wierzymy w Was - wielokrotnie mieliśmy okazję spotykać się z Wami i wiemy, że sobie poradzicie.
 
Życzymy Wam powodzenia. Niech zdobyta w szkołach wiedza stanie się przepustką do pomyślnej przyszłości i przyniesie sukcesy w kolejnych latach. Pamiętajcie, że nawet najbardziej śmiałe marzenia spełniają się, jeśli poprzecie je własną pracą, wytrwałością w dążeniu do celu oraz wiarą w sens pokonywania trudności. Realizujcie swoje marzenia i pasje, zdobywajcie świat – mądrze wykorzystując przekazaną do tej pory wiedzę i umiejętności.
 
Powodzenia !!!


Wicestarosta Rycki

Monika Kośmińska

Przewodniczący Rady Powiat

Piotr Łysoń

Starosta Rycki

Dariusz Szczygielski

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót