Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Życzenia z Okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek składamy Państwu najserdeczniejsze podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz rozwoju cze5tenictwa, kultury i edukacji w środowisku lokalnym. Życzymy, aby podejmowane działania przynosiły oczekiwane rezultaty, zaś wykonywana praca dawała radość i poczucie satysfakcji.

Biblioteki publiczne są odwiedzane przez różne grupy użytkowników, dla których coraz częściej stają się dogodnym miejscem nie tylko edukacji i poszukiwania informacji, ale także spędzenia wolnego czasu i rozwijania własnych zainteresowań. Niech, zatem to Święto będzie okazją do podkreślenia Waszej roli, zaangażowania i wysiłku, jaki wkładacie dla zapewnienia możliwości korzystania z szeroko rozumianej oferty kulturalnej.
 
Dziękujemy za serdeczność, zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej pracy. Te cechy powodują, że Biblioteki mają zapewnione stałe miejsce w świecie kultury i nauki.
 
Życzymy Państwu dalszych sukcesów zawodowych, zrozumienia i docenienia ze strony lokalnej społeczności, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
 
Z wyrazami szacunku i uznania
 
Wicestarosta Rycki
Monika Kośmińska
 
Przewodniczący Rady Powiatu
Piotr Łysoń
 
Starosta Rycki
Dariusz Szczygielski
 
Autor: Powiat Rycki
Powrót