Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej, w imieniu Samorządu Powiatu Ryckiego, składamy wszystkim Paniom i Panom, którzy wykonują ten szlachetny zawód serdeczne życzenia.

Każdego dnia całe środowisko medyczne z najwyższym poświęceniem ratuje zdrowie i życie ludzi zagrożonych epidemią koronawirusa. Stoicie na pierwszym froncie największych bitew, jakie z chorobą staczają pacjenci pod Wasza opieką. Niesiecie im pomoc medyczną, ale i ludzkie wsparcie, które jest często bardziej oczekiwane od recept i lekarstw.
 

Pielęgniarki i położne są przy nas w najtrudniejszych chwilach życia, towarzyszą nam podczas narodzin i ostatniego pożegnania. Zawsze gotowe nieść pomoc, wysłuchać, pocieszać. Żadne nowoczesne urządzenie nie jest w stanie zastąpić kompetencji, troski i współczucia, jakie daje człowiek służący choremu i cierpiącemu.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej składamy serdeczne podziękowania za poświęcenie, trud i pomoc niesioną pacjentom. Życzymy pomyślności w życiu osobistym i pracy zawodowej. Uśmiech i wdzięczność pacjentów niech codziennie Wam towarzyszą, a praca na rzecz ludzi chorych i potrzebujących pomocy budzi dumę i daje osobistą satysfakcję.

Z wyrazami szacunku i uznania

 

Wicestarosta Rycki
Monika Kośmińska
 
Przewodniczący Rady Powiatu
Piotr Łysoń
 
Starosta Rycki
Dariusz Szczygielski

 

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót