Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi, Rodzice, Drodzy Uczniowie

Po wielu miesiącach nauki i wytężonej pracy dla całej Społeczności Szkolnej nadszedł czas wytchnienia i zasłużonego odpoczynku.

Zakończenie zajęć roku szkolnego 2020/2021 odbywa się w czasie walki z pandemią, która zaburzyła cały dotychczasowy porządek i postawiła przed nami wyzwania aby żyć, pracować i uczyć się zupełnie inaczej, niż dotychczas. Na progu zbliżających się wakacji wszystkim Państwu pragniemy podziękować za trud całorocznego wysiłku oraz złożyć najlepsze życzenia.

Uczniom gratulujemy wszystkich sukcesów - tych mniejszych i tych bardziej spektakularnych – które trudniej było osiągnąć w czasie kilkumiesięcznej zdalnej nauki. Życzymy by szkoła nie kojarzyła się Wam tylko z obowiązkami, ale była również miejscem, do którego chętnie i bezpiecznie wrócicie po wakacjach.

Rodzicom dziękujemy za współpracę oraz zrozumienie ograniczeń zdalnej nauki, a także za okazaną pomoc i wsparcie szkole w realizacji procesów dydaktycznych.

Słowa najwyższego uznania kierujemy w stronę Dyrekcji, Nauczycieli oraz Pracowników Administracji i Obsługi. Serdecznie Państwu dziękujemy za wielkie oddanie i trud ogromnej pracy włożonej w organizację zajęć oraz edukację w mijającym roku. Stanęliście Państwo przed wyzwaniem, które wymagało zwiększonego wysiłku i niestandardowych działań podejmowanych pod presją czasu i nie zawsze życzliwych opinii. Przekazując młodemu pokoleniu wiedzę oraz niezbędne umiejętności w nowej i dla nich formule, rozbudziliście w uczniach zdolność samodzielnego działania i myślenia, pasję poznawania, zaangażowania i odpowiedzialności.

Wszystkim życzymy bezpiecznych, miłych, słonecznych i zdrowych wakacji. Niech będą one czasem zasłużonego wypoczynku i radości, a zgromadzona podczas letnich tygodni energia niech pozwoli wrócić w przyszłym roku szkolnym do kolejnych zadań i planów.

Z wyrazami szacunku i uznania

 

Wicestarosta Rycki
Monika Kośmińska
 
Przewodniczący Rady Powiatu
Piotr Łysoń
 
Starosta Rycki 
Dariusz Szczygielski 

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót