Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

20-lecie Małej Rewii Tanecznej

Zespół „Mała Rewia Taneczna” z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie świętował jubileusz 20-lecia swego istnienia. W sobotę 4 września 2021 r. odbył się Koncert Galowy w wypełnionej po brzegi publicznością sali Klubu Uczelnianego Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie. Swój talent i dorobek artystyczny zaprezentowały wszystkie obecne grupy taneczne, jak również byli członkowie zespołu. Widowiskowe układy taneczne zachwycały kunsztem tancerek i niewerbalnym przekazem emocji.

Podczas uroczystości jubileuszowej podziękowania i gratulacje, na ręce Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie – pani Moniki Bąkały oraz instruktorki i założycielki zespołu tanecznego pani Małgorzaty Knieć-Sprawki, składali rodzice, przedstawiciele władz samorządowych oraz zaprzyjaźnionych organizacji i instytucji. W imieniu samorządu powiatu ryckiego nagrodę dla zespołu przekazała pani Monika Kośmińska – Wicestarosta Rycki.

Mała Rewia Taneczna od wielu lat promuje Powiat Rycki na licznych konkursach i festiwalach wojewódzkich i ogólnopolskich, zdobywając czołowe miejsca na podium, oraz zaszczytne tytuły.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót