Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Plebiscyt Edukacyjny 2021 zorganizowanym przez Kurier Lubelski: „Nauczyciel na medal” - sukces Małgorzaty Radomskiej z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie!

Niezmiernie miło nam poinformować, że w Plebiscycie Edukacyjnym 2021 zorganizowanym przez Kurier Lubelski: „Nauczyciel na medal” zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii nauczyciel szkoły ponadpodstawowej na szczeblu powiatowym zajęła Pani Małgorzata Radomska – nauczycielka, bibliotekarka, wychowawczyni w internacie, opiekunka Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie. Tym samym Pani Małgorzata dostała się do etapu wojewódzkiego.

Uczniowie komentują: sorka Małgosia jest miłą, zawsze uśmiechnięta i otwartą na młodych ludzi osobą. To nauczycielka z pasją, zaangażowana ,,na maksa” we wszystko co robi! Zawsze pomocna i życzliwa wobec uczniów, służy im radą, wsparciem, życzliwym słowem. Nagroda w pełni więc zasłużona!

Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 6 grudnia i będzie trwać do środy, 15 grudnia do godz. 20:30. Życzymy powodzenia!

Urszula Kostyra

Skrin ze strony konkursu

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót