Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Sukces Pani Małgorzaty Radomskiej i Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie w Plebiscycie Edukacyjnym Kuriera Lubelskiego!

31 marca 2022 r. w Lublinie odbyła się uroczystość wręczania dyplomów i medali w Plebiscycie Edukacyjnym organizowanym przez Kurier Lubelski.

Bardzo nam miło poinformować, że Pani Małgorzata Radomska z ZSZ nr 1 w Dęblinie zajęła I miejsce w powiecie ryckim w Plebiscycie Edukacyjnym 2021 w kategorii Nauczyciel Szkoły Ponadpodstawowej i otrzymała tytuł ,,Nauczyciel na medal”. Nauczycielka otrzymała także zaszczytne V miejsce w województwie lubelskim w tej kategorii. Społeczność szkolna zgodnie twierdzi, że Pani Małgosia to nauczycielka całym sercem oddana swojej pracy i młodzieży, ,,dobry duch” szkoły.

To nie koniec sukcesów. Również Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie - w tym plebiscycie zajął I miejsce w powiecie ryckim w kategorii Szkoła Roku. Nagrodą za to wyróżnienie jest voucher w wysokości 3000 złotych na promocję placówki na łamach ,,Kuriera Lubelskiego” – organizatora plebiscytu.

Wszystkie nagrody wręczył Pan Wojciech Pokora – redaktor naczelny "Kuriera Lubelskiego”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót