Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
GALERIA ZDJĘĆ
Ikona zdjęcia
RSO
Ikona zarys polski

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Koncert Bartasa Szymoniaka

W niedzielę 26 czerwca na Scenie Parkowej w Rykach odbędzie się koncert Bartasa Szymoniaka - jednego z najbardziej oryginalnych i cenionych wykonawców polskiej sceny muzycznej. To artysta o charakterystycznej barwie głosu, twórca własnego stylu- beatrock - łączącego elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów.

Po sukcesie ostatniej płyty i wielkiego hitu "Wojownik z miłości" - uczestnika koncertu przebojów 57 KFPP Opole oraz jednej z najważniejszych kompozycji ostatnich notowań historycznej Listy "Trójki", jego kariera przyspieszyła jeszcze bardziej. Kolejne single stały się zarówno alternatywnymi jak i komercyjnymi przebojami. Jest absolwentem prestiżowego wydziału Jazzu na AM w Katowicach, były frontman kultowego Sztywnego Pala Azji oraz laureat talent show- IDOL. We wrześniu 2022 r. ukaże się jego nowy album. Koncertował w USA, Belgii, Austrii, Czechach, Ukrainie, Litwie oraz Łotwie. Na koncercie w Rykach usłyszymy specjalny set, skupiający się głównie na kompozycjach do słów K.K Baczyńskiego, T. Gajcego, A. Słonimskiego, B. Leśmiana, czy B. Łyszkiewicza.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Bartasa Szymoniaka w Rykach! Wydarzenie jest realizowane w ramach obchodów rocznicy śmierci mjr Mariana Bernaciaka "Orlika"

Organizatorzy:

Powiat Rycki, Gmina Ryki, Światowy Związek Żołnierzy AK Koło w Rykach im. Mariana Bernaciaka "Orlika", Parafia Najświętszego Zbawiciela w Rykach, Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach

Patronat medialny:

TWÓJ GŁOS - gazeta powiatu ryckiego, Echo Katolickie, LRY24.pl, Polska Zbrojna

 

Plakat

 

Autor: Powiat Rycki
Powrót