Kultura i oświata

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Kultura i oświata Drukuj Zapisz

Eliminacje powiatowe 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Powiat Rycki oraz Centrum Kultury i Sportu w Rykach zapraszają do udziału w eliminacjach powiatowych 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych, osób dorosłych oraz członków amatorskich ruchów recytatorskich i teatralnych.

Głównym Organizatorem 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego jest Towarzystwo Kultury Teatralnej (TKT). Organizatorem eliminacji 68. OKR w województwie lubelskim jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (CSK).
 
Eliminacje w naszym powiecie odbędą się 13 kwietnia w kinie „Renesans” o godz. 10.00. Uczestnik dostarcza osobiście do siedziby CKiS w Rykach lub wysyła na adres: centrumkultury.ryki@wp.pl wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz podpisane oświadczenia uczestnika eliminacji wojewódzkich. Prosimy o czytelne wypełnienie karty, można ją wypełnić ręcznie lub elektronicznie. Na zgłoszenia czekamy do 3 kwietnia 2023 roku. 
 
Eliminacje powiatowe do 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego przeprowadzone będą w formie czterech turniejów: turniej recytatorski, turniej poezji śpiewanej, turniej teatrów jednego aktora, wywiedzione ze słowa. 
 
Prosimy o zapoznanie się z treścią dwóch regulaminów:
  • Regulamin 68. OKR – sporządzony przez głównego organizatora – Towarzystwo Kultury Teatralnej,
  • Regulamin eliminacji 68. OKR w województwie lubelskim. 
Karty zgłoszeniowe, oświadczenia oraz regulaminy dostępne na stronie: http://mgck.ryki.pl/2023/03/17/eliminacje-powiatowe-do-68-okr-w-woj-lubelskim/
Autor: Powiat Rycki
Powrót