Agencja Rozwoju Przemysłu - Oddział w Tarnobrzegu

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Agencja Rozwoju Przemysłu - Oddział w Tarnobrzegu Drukuj Zapisz

Agencja Rozwoju Przemysłu - Oddział w Tarnobrzegu

Tarnobrzeski Oddział Agencji Rozwoju Przemysłu zorganizował w dniu 7 lutego br. w obiektach Zamku w Baranowie Sandomierskim spotkanie przedstawicieli samorządów z terenów 35 powiatów obszaru TSSE Euro – Park WISŁOSAN.

Obszar TSSE zlokalizowany aktualnie w trzech województwach – podkarpackim, mazowieckim i lubelskim obejmuje łącznie 272 gminy, na terenie których przedsiębiorcy mogą uzyskać od TSSE decyzje o wsparciu ich działalności w ramach pomocy publicznej. Dlatego właśnie głównymi tematami spotkania, prezentacji i wystąpień przedstawicieli Agencji Rozwoju Przemysłu, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Urzędów Marszałkowskich oraz lokalnych samorządów była problematyka zbudowania skutecznej drogi przekazu informacji kierowanych do przedsiębiorców o zwolnieniach podatkowych, ulgach i przywilejach możliwych do uzyskania w ramach programów tarnobrzeskiej strefy oraz jednostek samorządu terytorialnego.
 
Uczestnicy spotkania wzięli również udział w warsztatach szkoleniowych na temat zachęt inwestycyjnych stosowanych w Polskiej Strefie Inwestycji.
 
Prezentacje:
 
Autor: Powiat Rycki
Powrót