Aktualności Gospodarka

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności gospodarcze Drukuj Zapisz

Odbiór końcowy robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku internatu przy ZSZ Nr 1 w Dęblinie”.

W dniu 5 października 2021 r., komisja w składzie Pan Dariusz Szczygielski - Starosta Rycki , Pani Aneta Działa- Skarbnik Powiatu, Pan Karol Zagożdżon – Członek Zarządu Powiatu Ryckiego, Pani Aneta Ochal – Naczelnik Wydziału Rozwoju i Zarządzania Mieniem Powiatu Starostwa Powiatowego w Rykach, Pan Arkadiusz Dąbrowski – Zastępca Naczelnik Wydziału Rozwoju i Zarządzania Mieniem Powiatu Starostwa Powiatowego w Rykach, Pani Jolanta Kiebzak – Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. F. Kleeberga w Dęblinie dokonała odbioru robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie budynku internatu przy ZSZ Nr 1 w Dęblinie wraz z przeprowadzeniem wszelkich robót przygotowawczych, towarzyszących i odtworzeniowych oraz zapewnieniem pełnej obsługi geodezyjnej.

W ramach prac wykonano remont części parteru wraz z przebudową polegającą na wydzieleniu dwóch pomieszczeń technicznych oraz remont łazienek na II piętrze. Zakres prac na I piętrze objął również przebudowę pionu sanitarnego, ułożenie nowej glazury. Co bardzo ważne, budynek internatu został przystosowany do wymogów ppoż.

Przypomnijmy, wartość całej inwestycji wyniosła 844.160,36 zł i została wykonana przez firmę pn.: HoNESKA Sp. z o.o. Sp. k., ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa. Warto zaznaczyć że przedsięwzięcie będzie sfinansowane w 100% z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentującej łazienki w budynku internatu przy ZSZ Nr 1 w Dęblinie przed i po remoncie.
Autor: Powiat Rycki
Powrót