Aktualności

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Aktualności Drukuj Zapisz

II Powiatowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Trzy trofea z figurkami strażaków na pierwszym planie. Z tyłu czerwony wóz strażacki i niebieskie niebo.
20
maja
2024

W dniu 19 maja 2024r. na stadionie miejskim w Rykach odbyły się II Powiatowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach udział wzięły 23 Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z terenu Powiatu...

Czytaj dalej...

XIV Ogólnopolski Integracyjny Zlot Drużyn Nieprzetartego Szlaku ZHP

Grupa ludzi zgromadzona na zewnątrz dla wspólnego zdjęcia z okazji XIV Ogólnopolskiego Integracyjnego Zlotu Drużyn ZHP NS w Dęblinie 2024.
20
maja
2024

W dniach 16-19 maja 2024r. na terenie Twierdzy Dęblin odbył się XIV Ogólnopolski Integracyjny Zlot Drużyn Nieprzetartego Szlaku ZHP. Organizatorem imprezy był Specjalny Ośrodek Szkolno –...

Czytaj dalej...

Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” 2024

Opis: Trzy osoby stoją na scenie podczas formalnego wydarzenia. Kobieta po prawej przemawia do mikrofonu, a dwie pozostałe osoby są zwrócone w jej stronę. Na pierwszym planie dekoracje kwiatowe, w tle banery promocyjne i kolumna głośnikowa.
17
maja
2024

W dniach 14-16 maja 2024r. w Kinie Renesans w Rykach odbył się 29. Wojewódzki Finał Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” 2024.

Czytaj dalej...

Zawiadomienie o zamknięciu drogi

Znak drogowy zakazu wjazdu dla pojazdów na niebieskim niebie z chmurami.
13
maja
2024

Zarząd Dróg Powiatowy w Rykach, informuje że w dniu 14 maja 2024r. (wtorek) w godzinach od 8.30 – 15.00 przejazd kolejowy w miejscowości Oszczywilk (droga powiatowa nr 1426L) zostanie wyłączony z...

Czytaj dalej...

Zapraszamy do wzięcia udziału w eliminacjach do konkursu kulinarnego dla KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH

Plakat informacyjny "Bitwa Regionów 2024" z grafiką kwiatów i logo. Szczegóły dotyczące konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich i termin zgłoszeń do 15 maja 2024.
13
maja
2024

Informujemy, że termin na składanie zgłoszeń do IX edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” został wydłużony do 15 maja 2024 r.

Czytaj dalej...

Rozpoczęły się prace budowlane polegające na przebudowie zabytkowego budynku szkoły im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie.

Obraz przedstawia grafikę z tekstem informującym o dofinansowaniu
13
maja
2024

W dniu 12 kwietnia 2024 r., protokolarnie przekazano Wykonawcy teren i plac budowy zadania polegającego na przebudowie zabytkowego budynku szkoły im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie....

Czytaj dalej...

Przebudowa chodnika w drodze powiatowej Nr 1436L w miejscowości Sarny.

Obraz przedstawia informacyjną grafikę z polskimi symbolami narodowymi: flagą i godłem. Tekst wskazuje na dofinansowanie przebudowy chodnika z rządowych środków.
13
maja
2024

Dobiegają końca roboty budowlane polegające na przebudowie chodnika w miejscowości Sarny. Zadania polegało na wykonaniu nowej podbudowy wraz z przełożeniem całego chodnika w miejscowości Sarny.

Czytaj dalej...

Budowa chodnika w drodze powiatowej Nr 1415 L – ul. Królewskiej w Rykach.

Alternatywny opis zdjęcia: Grafika informacyjna z polskimi symbolami państwowymi, ogłaszająca dofinansowanie budowy chodnika z funduszu rządowego. Zawiera szczegóły finansowe i datę umowy.
13
maja
2024

Dobiegają końca roboty budowlane polegające na budowie chodnika w Rykach przy ul. Królewskiej. Zadanie polegało na budowie chodnika po prawej stronie o szerokości 1,8 m na odcinku od km 2+480 do...

Czytaj dalej...

Budowa chodnika w drodze powiatowej Nr 1426L w miejscowości Borki.

Zdjęcie przedstawia informację o dofinansowaniu z funduszu rządowego na budowę chodnika, z kwotą, datą i grafikami flagi Polski oraz herbu z orłem.
13
maja
2024

Dobiegają końca roboty budowlane polegające na budowie chodnika w miejscowości Borki.

Czytaj dalej...

Wspomnień czar – koncert „Małej Armii Janosika” raz jeszcze…

Grupa dzieci w tradycyjnych strojach ludowych stojących na tle oświetlonej sceny, za nimi dorosły mężczyzna przy mikrofonie oraz muzyk z gitarą.
08
maja
2024

Zapraszamy Państwa serdecznie do obejrzenia fotorelacji z niezapomnianego koncertu „Małej Armii Janosika”, który odbył się w dniu 27 kwietnia w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Rykach....

Czytaj dalej...

I sesja VII kadencji Rady Powiatu w Rykach

Grupa szesnastu osób w formalnym ubiorze, pozujących na schodach przy wejściu do budynku, trzymająca dokument.
07
maja
2024

W dniu dzisiejszym, 7 maja 2024r odbyła się pierwsza sesja nowo wybranej Rady Powiatu Ryckiego VII kadencji, na lata 2024-2029.

Czytaj dalej...

Turniej Powiatowy 43 Małego Konkursu Recytatorskiego

Plakat konkursu recytatorskiego na statywie w jasnym pomieszczeniu z ciemną zasłoną w tle.
07
maja
2024

W dniu 6 maja br. w Kinie „Renesans” w Rykach odbyły się Eliminacje Powiatowe do 43 Małego Konkursu Recytatorskiego. Organizatorem konkursu jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, we współpracy...

Czytaj dalej...

I sesja VII kadencji Rady Powiatu w Rykach

I sesja VII kadencji Rady Powiatu w Rykach
06
maja
2024

Zawiadamiamy, iż zgodnie z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Lublinie nr 249/2024 z dnia 22 kwietnia 2024 r., I sesja VII kadencji Rady Powiatu w Rykach została zwołana i odbędzie się w dniu 7...

Czytaj dalej...

„Warto być Polakiem” - Koncert Małej Armii Janosika w Rykach

Grupa osób w tradycyjnych, polskich strojach ludowych stoi na scenie, z wnętrzem kościoła jako tłem.
30
kwietnia
2024

Zachwyt, wzruszenie, radość, nostalgia… wszystkie te emocje i wiele innych towarzyszyły zebranym w dniu 27 kwietnia w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Rykach na koncercie zespołu Mała Armia...

Czytaj dalej...

Biało-Czerwony Maj

plakaty 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja z grafiką przedstawiającą tłum ludzi w czerwonej tonacji po lewej stronie oraz szczegółowy program wydarzeń po prawej z czerwonym gradientem.
30
kwietnia
2024

2 i 3 maja to dla każdego Polaka dni szczególne, w których pokazujemy swoje przywiązanie do Ojczyzny, tradycji i historii.

Czytaj dalej...

Komunikat Zarządu Powiatu Ryckiego w sprawie dyżurów aptek

Komunikat Zarządu Powiatu Ryckiego w sprawie dyżurów aptek
30
kwietnia
2024

Szanowni Państwo, zgodnie z nowelizacją ustawy Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 107), od dnia 1 maja 2024r. apteki w powiecie rycki nie będą pełniły dyżurów całodobowych.

Czytaj dalej...