Zespół szkół Zawodowych nr 1 w Rykach

GEOPORTAL POWIATU RYCKIEGO
Ikona pinezka punkt
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU - ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU
Ikona wykres
ARCHIWALNA STRONA
Ikona strony www
DZIEJE POWIATU RYCKIEGO
Ikona pismo pióro
RSO
Ikona zarys polski
POMOC UKRAINIE

Ikona serca i rąk

Zespół szkół Zawodowych nr 1 w Rykach Drukuj Zapisz

Wycieczka przyrodniczo – krajoznawcza do Kazimierz Dolnego i Nałęczowa

Grupa ludzi spaceruje wzdłuż ścieżki w parku w słoneczny dzień, otoczona zielenią i drzewami.
03
czerwca
2024

24 maja 2024 roku uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach. brali udział w wycieczce przyrodniczo – krajoznawczej do Kazimierz Dolnego i Nałęczowa.

Czytaj dalej...

„Edukacja z wojskiem” – zajęcia z edukacji proobronnej w ZSZ nr. 1 w Rykach

Dwóch młodych mężczyzn w klasie, jeden w wojskowym stroju i hełmie, drugi w okularach przeciwsłonecznych i koszulce z napisem, otoczeni przez innych uczniów.
20
maja
2024

W dniu 15 maja 2024r. w ZSZ nr. 1 im. Władysława Korżyka w Rykach odbyły się zajęcia z edukacji proobronnej, zorganizowane w ramach przedsięwzięcia Ministerstwa Edukacji Narodowej pod nazwą „...

Czytaj dalej...

MAMY NADZIEJĘ, ŻE URATUJEMY KOMUŚ ŻYCIE!

Kobieta w różowej bluzie z kapturem siedzi przy stole w bibliotece, trzymając długopis; w tle osoby czytające przy stołach z czerwonymi balonami.
07
maja
2024

16 kwietnia 2024 roku podczas akcji #KOMÓRKOMANIA w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Wł. Korżyka w Rykach zarejestrowanych zostało 29 potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku.

Czytaj dalej...

03.04.2024 r. odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Mój sposób na zdrowie”.

Pięć osób stoi w rzędzie, trzymają certyfikaty, z trofeami w tle na półce oraz nazwą szkoły i tablicą na ścianie.
12
kwietnia
2024

Organizatorami konkursu byli : Starosta Rycki Dariusz Szczygielski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Ryckiego Piotr Łysoń

Czytaj dalej...

Szkolny Klub Wolontariatu w Zespole Szkół Nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach

Ośmiu młodych mężczyzn stoi w rzędzie w pomieszczeniu z dużymi oknami, trzymają flagę Polski z godłem, po lewej stronie znajduje się zielona roślina.
20
marca
2024

Szkolny Klub Wolontariatu działający w naszej szkole skupia młodzież, której bliska jest bezinteresowna praca na rzecz potrzebujących. Naszym celem jest mobilizacja młodych ludzi do działań w celu...

Czytaj dalej...

Wyjazd na spektakl "Kowboj"

Wyjazd na spektakl "Kowboj"
20
marca
2024

12.03.2024r. grupa 50. uczniów I LO i ZSZ 1 w Rykach miała okazję wyjechać do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego na spektakl o Zbigniewie Matysiaku "Kowboj".

Czytaj dalej...

KOŁO MODELARSKIE

KOŁO MODELARSKIE
20
lutego
2024

W 2017 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Rykach powstało koło modelarskie, które działa po dzień dzisiejszy. Koło to założyli nauczyciele -  pasjonaci modelarstwa - Pan Daniel Kania i Pan...

Czytaj dalej...

Zespół muzyczny „Rozkręceni Mechanicy”.

Grupa siedmiu osób różnych płci stoi na scenie, pozując do zdjęcia obok okrągłego banera z logo i napisem. Wszyscy uśmiechają się i są ubrani w codzienne stroje.
09
lutego
2024

W roku szkolnym 2023/24 przy Zespole Szkół Zawodowych  Nr 1 im. Władysława Korżyka  w Rykach zawiązał się zespół muzyczny noszący nazwę „Rozkręceni Mechanicy”. W skład zespołu wchodzi 9 uczniów...

Czytaj dalej...

Studniówka ZSZ nr 1 w Rykach

Grupa ludzi w eleganckim stroju stoi z bukietami kwiatów podczas oficjalnego wydarzenia w jasnym pomieszczeniu z kamerą w tle.
08
lutego
2024

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Władysława Korżyka w Rykach bawili się na balu studniówkowym 13 stycznia 2024 r.

Czytaj dalej...